Print Friendly
+100%-
systemy-jakosci-ksztalcenia systemy-jakosci-ksztalcenia

SYSTEMY JAKOŚCI KSZTAŁCENIA

Audyty i ewaluacje WSZJK / Budowa i modernizacja systemów / Szkolenia i warsztaty

Czytaj więcej +
prawo-o-szkolnictwie-wyzszym prawo-o-szkolnictwie-wyzszym

PRAWO O SZKOLNICTWIE WYŻSZYM

Audyty formalno-prawne / Doradztwo prawne / Wnioski o uprawnienia / Legislacja wewnętrzna / Szkolenia

Czytaj więcej +
projekty-i-dotacje-unijne projekty-i-dotacje-unijne

PROJEKTY I DOTACJE UNIJNE

Pozyskiwanie funduszy / Opracowywanie wniosków, realizacja i rozliczanie projektów / Usługi doradcze i szkoleniowe

Czytaj więcej +
badania-i-ekspertyzy badania-i-ekspertyzy

BADANIA I EKSPERTYZY

Projekty badawcze, ewaluacje i ekspertyzy w obszarze szkolnictwa wyższego.

Czytaj więcej
zarzadzanie-zasobami-ludzkimi zarzadzanie-zasobami-ludzkimi

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Doradztwo, coaching / Assessment, Development Centre / Systemy ocen pracowniczych

Czytaj więcej +

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zespół ekspertów

W skład naszego zespołu wchodzą znakomici i doświadczeni eksperci: prawnicy, trenerzy, wykładowcy akademiccy, od lat współpracujący z uczelniami, organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami sektora szkolnictwa wyższego, w tym m.in. z: Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Radą Główną Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polską Komisją Akredytacyjną, Radą Młodych Naukowców przy MNiSW.

Rozumienie potrzeb szkół wyższych

Doskonale znamy i rozumiemy wyzwania, przed jakimi stoją polskie uczelnie i instytucje sektora szkolnictwa wyższego. Dzięki zespołowi najwyższej klasy specjalistów jesteśmy w stanie skutecznie pomagać zarówno w rozwiązywaniu bieżących problemów, wywołanych zmieniającą sytuacją prawno-ekonomiczną, demograficzną i polityczną w naszym kraju jak również efektywnie wspierać w sprostaniu wyzwaniom przyszłości i realizacji strategicznych celów.

Świadomość trendów w szkolnictwie wyższym

Mamy świadomość trendów w polskim i europejskim szkolnictwie wyższym. Posiadamy wiedzę nt. dobrych praktyk stosowanych na światowych uczelniach oraz wiemy jak je zaimplementować w polskich warunkach. W ramach współpracy z różnymi instytucjami sektora szkolnictwa wyższego korzystamy także ze wsparcia know how naszych Partnerów.

Skuteczność w działaniu

Oferujemy uczelniom rozwiązania oparte na pogłębionych badaniach, analizach, specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu. Szacujemy stopień ryzyka podejmowanych przez uczelnię działań i zajmujemy się jego niwelowaniem. Relacje z klientami oparte są zawsze na wzajemnym zaufaniu i gwarancji zachowania pełnej poufności.

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

Dołącz plik:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych dotyczących szkoleń i innych usług świadczonych przez Instytut Rozwoju Szkolnictwa Wyższego, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Fundacja Instytut Rozwoju Szkolnictwa Wyższego telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z ustawą Prawo telekomunikacyjne.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Instytut Rozwoju Szkolnictwa Wyższego z siedzibą w Lublinie przy ul. Franczaka Lalka 43, lok.2.13. Z Administratorem można się kontaktować poprzez e-mail: biuro@irsw.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.irsw.pl i telefonicznie: 81 822 86 15. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania oraz realizacji celów związanych ze świadczeniem usług, obsługi żądania lub przesyłania informacji o oferowanych przez Administratora produktach i usługach.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest nasz prawnie uzasadniony interes, którym jest komunikacja z użytkownikami strony w celu udzielania odpowiedzi na pytania zadane Administratorowi, a także przesyłanie informacji o oferowanych przez Administratora produktach i usługach.

Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom i instytucjom na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Państwa dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi lub obsługi żądania. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do danych, do żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora. Przysługuje Państwu także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym i jest dobrowolne. Brak ich podanie uniemożliwi jednak Administratorowi odpowiedź na pytanie, ustosunkowanie się do żądania i jego obsługi lub świadczenie usług. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności.
Zapisując się do Newslettera: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na przesyłanie informacji handlowych przez IRSW. Szczegóły w Polityce Prywatności.

FreshMail.pl
 

Newsletter

Zapisując się do Newslettera: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na przesyłanie informacji handlowych przez IRSW. Szczegóły w Polityce Prywatności.

FreshMail.pl
 

Newsletter

Zapisując się do Newslettera: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na przesyłanie informacji handlowych przez IRSW. Szczegóły w Polityce Prywatności.

FreshMail.pl