Biuro prasowe - Instytut Rozwoju Szkolnictwa Wyższego
Print Friendly
+100%-

Zapraszamy przedstawicieli mediów do współpracy w ramach publikowania komentarzy naszych Ekspertów w dziedzinie szkolnictwa wyższego. Poniżej prezentujemy ogólny oraz szczegółowy zakres komentarzy. Nasi Eksperci pozostają do Państwa dyspozycji.


Wizerunek Instytutu Rozwoju Szkolnictwa Wyższego może być wykorzystywany w materiałach prasowych i telewizyjnych dotyczących bezpośrednio działalności Instytutu bądź w materiałach z udziałem osób związanych z Instytutem.

Dla mediów

Logo IRSW:


Logotyp IRSW

 

 

Logo IRSW  - wersja podstawowa (pobierz plik pdf)

Logotyp IRSW

 

 

Logo IRSW - wersja monochromatyczna (pobierz plik pdf)


Zdjęcia ekspertów:

 

dr Adam Szot (Prezes Zarządu)

Piotr Pokorny

W imieniu Instytutu komentarzy dla mediów udzielają: 
  • dr Adam Szot
    tel.: 698-618-133
    e-mail: a.szot@irsw.pl
  • Piotr Pokorny
    tel.: 663-664-462
    e-mail: p.pokorny@irsw.pl

Ogólny zakres komentarzy:

1. Proces kształcenia na studiach wyższych (trendy, polityka kształcenia, relacje z otoczeniem, zapewnianie jakości kształcenia)
2. Prawo o szkolnictwie wyższym (stan prawny, zmiany legislacyjne)
3. Polityka sektora szkolnictwa wyższego (trendy, planowane zmiany)
4. Organizacja szkół wyższych w Polsce

Szczegółowy zakres komentarzy:

1. Sprawy studenckie i doktoranckie (prawa studenta, stypendia, itp.)
2. Prawne podstawy funkcjonowania szkół wyższych
3. Procedury awansu naukowego
4. Problemy organizacyjne uczelni
5. Systemy zapewniania jakości kształcenia

 

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Dołącz plik:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Instytut Rozwoju Szkolnictwa Wyższego z siedzibą ul. Dobrzańskiego 1, lok. I.2; 20-262 Lublin, moich danych osobowych w celu utrzymywania kontaktów ze mną, zgodnie z art. 7 pkt. 5 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych dotyczących szkoleń i innych usług świadczonych przez Instytut Rozwoju Szkolnictwa Wyższego, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (z dnia 18 lipca 2002 roku, Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. Zm).

* pola wymagane

 

Zapisując się do Newslettera: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na przesyłanie informacji handlowych przez IRSW. Szczegóły w polityce prywatności.

FreshMail.pl
 

Newsletter

Zapisując się do Newslettera: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na przesyłanie informacji handlowych przez IRSW. Szczegóły w polityce prywatności

FreshMail.pl
 

Newsletter

Zapisując się do Newslettera: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na przesyłanie informacji handlowych przez IRSW. Szczegóły w polityce prywatności

FreshMail.pl