Print Friendly, PDF & Email
+100%-

SZKOLENIE: Regulamin kształcenia zdalnego – realizacja kształcenia i dbanie o jego jakość (szkolenie online)

OPIS SZKOLENIA:

Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących jednostkami odpowiedzialnymi za dydaktykę (np. dziekani), pracowników komórek odpowiedzialnych za kształcenie zdalne, osób odpowiedzialnych za jakość kształcenia. Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia, które powinny zostać uregulowane w związku z prowadzeniem przez uczelnię kształcenia zdalnego. Doprecyzowane zostaną takie tematy, jak: zasady organizacji zajęć dydaktycznych i sposób ich rozliczania, zadania jednostek lub osób wspomagających realizację zajęć, warunki korzystania z platformy oraz zapewnianie jakości zajęć realizowanych zdalnie i zaproponowane zostaną odpowiednie sformułowania przepisów.

 
 
11.09.2020
Szkolenie online
Rejestracja zakończona. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do szkolenia, prosimy o kontakt: +48 81 8228 615, szkolenia@irsw.pl
Czas trwania: 4 h (10:00 - 14:00)
Prowadzenie studiów oraz innych form kształcenia
1 dzień
Pozostało 7 miejsc
/ 400 zł  netto za osobę (brutto jeśli szkolenie finansowane jest ze środków publicznych - VAT zw.)

Program szkolenia

10:00 – 10:45
 • Przepisy prawa powszechnie obowiązującego regulujące kształcenie zdalne – na jakie możliwości i ograniczenia należy zwrócić uwagę
10:45 - 12:30
 • Szczegółowa budowa regulaminu – krok po kroku
12:30 - 13:00
 • Przerwa
13:00 - 13:30
 • Jakość kształcenia zdalnego – co badać w ramach WSZJKPrzerwa
13:00-14:00
 • Sesja Q&A
Zarejestrowani uczestnicy mają również możliwość zadania pytań ekspertowi przed szkoleniem. Wszystkie zagadnienia przesłane drogą mailową  zostaną poruszone przez prowadzącego podczas zajęć.

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

 

Dla osób kierujących jednostkami odpowiedzialnymi za dydaktykę (np. dziekani)

 

Dla pracowników komórek odpowiedzialnych za kształcenie zdalne

 

Dla osób odpowiedzialnych za jakość kształcenia.

PROWADZĄCY

Grzegorz Laskowski

 

Ekspert IRSW ds. prawnych oraz formalnych aspektów kształcenia

Współtwórca, a obecnie ekspert Instytutu Rozwoju Szkolnictwa Wyższego. Prawnik, konsultant i szkoleniowiec w zakresie szkolnictwa wyższego z 12-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w obszarze kształcenia oraz w kwestiach związanych z ustrojem uczelni i dokumentowaniem jej działań. Autor i współautor publikacji, ekspertyz i opinii z zakresu szkolnictwa wyższego. Od 2012 roku poprowadził kilkadziesiąt szkoleń dla pracowników uczelni oraz innych instytucji sektora szkolnictwa wyższego. W latach 2006-2013 był pracownikiem Biura Polskiej Komisji Akredytacyjnej, w którym miał możliwość zdobywać doświadczenie, pełniąc funkcję sekretarza trzech Zespołów o różnorakich zadaniach. W latach 2007- 2013, będąc ekspertem ds. formalno-prawnych Komisji, wziął udział w ok. 100 wizytacjach w ramach procedury oceny. Od 2013 do 2019 roku był pełnomocnikiem rektora w jednej z uczelni niepublicznych na terenie Mazowsza. Współpracował z kilkudziesięcioma szkołami wyższymi, wspierając ich działania m.in. jako audytor, konsultant i szkoleniowiec. Od 2020 roku wykorzystuje swoje doświadczenie jako niezależny ekspert. Współpracuje z Instytutem Rozwoju Szkolnictwa Wyższego i z uczelniami na terenie Polski.
Dowiedz się więcej: http://bit.ly/GrzegorzLaskowski

Sprawdź w jaki sposób prowadzimy szkolenia online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • W jaki sposób organizowane jest szkolenie?

  1. Przed szkoleniem: Udział w szkoleniu otwartym wymaga wcześniejszej rejestracji (poprzez internetowy formularz rejestracyjny) oraz wypełnienia, podpisania i przesłania skanu Zobowiązania do zapłaty (formularz do pobrania pod linkiem: https://bit.ly/ZobowiazanieDoZaplatyIRSW) na adres e-mail: szkolenia@irsw.pl, najpóźniej 4 dni przed dniem szkolenia (wysokości opłat są każdorazowo udostępniane na poziomie formularza rejestracyjnego oraz w materiałach informacyjnych na stronie www oraz w kanałach social media IRSW). W przypadku, gdy szkolenie będzie finansowane ze środków publicznych, dodatkowo należy dostarczyć Oświadczenie VAT (formularz do pobrania pod linkiem: https://bit.ly/IRSWOswiadczenieVAT). Najpóźniej 1 dzień przed terminem szkolenia on-line, zarejestrowany uczestnik otrzymuje na adres e-mail przypomnienie o zbliżającym się szkoleniu, link i token (indywidualne hasło) niezbędne do wejścia do pokoju webinarowego oraz krótką instrukcję techniczną. W razie jakichkolwiek problemów związanych ze szkoleniem uczestnik ma pełne wsparcie zespołu IRSW (np.: nasz pracownik pomoże w przygotowaniach od strony technicznej udzielając szczegółowych informacji telefonicznie). Przed szkoleniem uczestnik może przesłać pytania do Prowadzącego, na które nasz ekspert odpowie w trakcie szkolenia lub po jego zakończeniu
  2. W trakcie szkolenia: Szkolenie prowadzi trener (ekspert IRSW) z doświadczeniem dydaktycznym i praktycznym. Na początku zajęć przedstawi program zajęć oraz sposób ich prowadzenia. Tuż po zakończeniu zajęć prosimy uczestników o wypełnienie ankiet ewaluacyjnych.
  3. Po szkoleniu: Materiały szkoleniowe oraz certyfikaty (potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu), w formie elektronicznej (PDF) uczestnicy otrzymują na adres e-mail podany w trakcie rejestracji.UWAGA: szczegółowe zasady organizacji szkoleń oraz warunki uczestnictwa określa Regulamin dostępny na stronie: https://bit.ly/RegulaminSzkolenOnLineIRSW
 • Czego potrzebuję, aby wziąć udział w szkoleniu on-line?

  Wymagania techniczne: Komputer stacjonarny lub notebook wyposażony w mikrofon, głośniki i kamerę internetową z przeglądarką internetową (Chrome lub Safari) z obsługą HTML 5. Monitor o rozdzielczości FullHD. Szerokopasmowy dostęp do Internetu o przepustowości co najmniej 25/5 (download/upload) Mb/s.
 • Kiedy najpóźniej mogę zapisać się na szkolenie?

  Rejestracji oraz opłaty należy dokonać najpóźniej na 3 dni przed dniem szkolenia. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym biurem - szkolenia@irsw.pl
 • Czy na szkolenie mogę zapisać więcej niż jedną osobę?

  Tak, natomiast w takim przypadku prosimy o kontakt z naszym biurem - szkolenia@irsw.pl lub +48 81 8228 615
 • Czy w trakcie szkolenia przewidziane są przerwy?

  W trakcie sesji trwających do 3 godzin nie przewidujemy przerw, natomiast w trakcie dłuższych sesji - tak.

Musisz przekonać przełożonych?

POBIERZ BROSZURĘ

Zapisując się do Newslettera: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na przesyłanie informacji handlowych przez IRSW. Szczegóły w Polityce Prywatności.

FreshMail.pl
 

Newsletter

Zapisując się do Newslettera: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na przesyłanie informacji handlowych przez IRSW. Szczegóły w Polityce Prywatności.

FreshMail.pl
 

Newsletter

Zapisując się do Newslettera: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na przesyłanie informacji handlowych przez IRSW. Szczegóły w Polityce Prywatności.

FreshMail.pl
 

Zapisując się do Newslettera: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na przesyłanie informacji handlowych przez IRSW. Szczegóły w Polityce Prywatności.

FreshMail.pl