Joanna Domagała

Ekspertka ds. internacjonalizacji

Arkadiusz Wronowski

Szkoleniowiec, od 2015 jest trenerem SUCTI, szkoleń dla pracowników administracji z zakresu umiędzynarodowienia, a od roku 2021 jest trenerem SUCTIA – szkoleń dla pracowników akademickich administracji z zakresu umiędzynarodowienia. W ramach obu szkoleń przeszkoliła już ponad 200 osób zarówno w Polsce jak i zagranicą. Prowadzi także SUCTIA Centre, w ramach którego wraz z grupą trenerów i ekspertów międzynarodowych prowadzą szkolenia dla pracowników akademickich z tematów związanych z umiędzynarodowieniem.

Od 2016 roku prowadzi szkolenia z komunikacji międzykulturowej, a od 2022 roku jest trenerem komunikacji międzykulturowej FRSE, Narodowej Agencji programu Erasmus +. Od 2014 prowadzi także szkolenia z internacjonalizacji oraz rekrutacji studentów zagranicznych dla szkół wyższych. Jest także ekspertem ds. internacjonalizacji European Consortium for Accreditation in higher education (ECA HE).

Przez ponad 9 lat pracowała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w Dziale Współpracy z Zagranicą, przez 3 lata jako Zastępca Kierownika. W ramach swoich obowiązków zajmowała się kształceniem, promocją i współpracą międzynarodową.

Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także  studia podyplomowe na Europejskiej Akademii Dyplomacji w Warszawie. Obecnie kończy studia doktoranckie na Universitat Rovira i Virgili w Tarragonie (Hiszpania). Naukowo zajmuje się dramatem irlandzkim oraz studiami postkolonialnymi.

Od 2017 roku koordynatorka Akademii Internacjonalizacji „Study in Poland”. Z wykształcenia anglistka, od 2020 roku prowadzi szkołę językową online i codziennie uczy ponad 70 tyś osób angielskiego codziennie w sieci na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Działa jako Angielski Kompas:
https://www.facebook.com/angielski.kompas
https://www.youtube.com/@AngielskiKompas
https://www.instagram.com/angielski.kompas/?hl=p

Prywatnie wraz z mężem wykorzystuje każdą wolną chwile na podróże, odwiedziła już 46 krajów, a jej ulubione miejsca to m.in. Tajlandia, Kambodża, Birma i Australia. Jest także triathlonistką – amatorem i pasjonatką gotowania.

Każda współpraca
zaczyna się od kontaktu

Skontaktuj się z nami