Współpraca
Rozwój
Wyzwania

Instytut Rozwoju Szkolnictwa Wyższego

Jak możesz współpracować w ramach zespołu IRSW?

W związku z rozwojem Instytutu naturalne jest dołączanie do zespołu kolejnych osób. Są to ekspertki i eksperci w obszarach aktualnej oferty wsparcia IRSW dla uczelni, a także wnoszący nowe podejścia i nowe obszary kompetencji. Rozwijamy także portfolio szkoleń, w tym platformę e-learning’ową, co również stanowi obszar potencjalnej współpracy.

W IRSW podejmujemy lub włączamy się w szereg, zgodnych z naszą misją, inicjatyw (np. badawczych, promocyjnych, etc.). W związku z tym jesteśmy otwarci i rozważamy propozycje osób i organizacji, dotyczące różnych form partnerstwa, sieci, współpracy marketingowej, czy też wspólnych projektów.

nASZA FIRMA W LICZBACH

10

Lat działalności

185

Uczelni, które skorzystały z naszych usług

+400

Projektów doradczych zrealizowanych przez ekspertów IRSW

+3500

Przeszkolonych pracowników uczelni

1

Taka firma na rynku

Jesteśmy ciekawi Twoich doświadczeń i osiągnięć zawodowych!

Czy Twoje kompetencje mogą wspierać rozwój uczelni? 
Czy masz doświadczenie pracy w uczelni lub współpracy z instytucjami szkolnictwa wyższego? 
Czy dysponujesz praktycznymi metodami, narzędziami lub pomysłami, które mogą być interesujące dla uczelni?

A może prowadzisz już szkolenia, badania lub usługi doradcze, które są lub mogą pomóc rozwijać instytucje szkolnictwa wyższego?

Potencjał rozwoju

Jak uczestniczyć w interesujących projektach, wymagających ugruntowanej pozycji w sektorze szkolnictwa wyższego, łączenia wielu kompetencji, lub gotowego zaplecza organizacyjnego?

Rola eksperta Instytutu wymaga przejścia od wiedzy dziedzinowej do wytworzenia użytecznego know-how a następnie efektywnego poprowadzenia procesu doradczego. Konsulting różni się zarówno od procesu badawczego, jak i dydaktyki, choć często obejmuje oba te elementy. 

Dlatego, w ramach wspólnych projektów zapewniamy ekspertom wsparcie i dobre praktyki w tym zakresie. Potencjał zespołu konsultantów, wsparcie sprzedażowo-marketingowe, organizacyjne i prawne pozwala ekspertom skupić się na swoich najlepszych obszarach kompetencji. Pracujemy na podstawie jasnych zasad współpracy i profesjonalnych standardów.

Każda współpraca zaczyna się od kontaktu 

Jeśli uważasz, że Twoje doświadczenia lub inicjatywy są zbieżne z działaniami Instytutu, jeśli podzielasz nasze wartości – poznajmy się! 

Zadzwoń lub napisz do nas. Umówimy się na niezobowiązującą rozmowę!

Kontakt do naszego biura:
tel.: +48 530 448 968
e-mail: biuro@irsw.pl

Wypełnij formularz kontaktowy

Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgody