Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych

Arkadiusz Wronowski

Doświadczony ekspert marketingowy z ponad 18-letnim doświadczeniem, zdobytym w korporacjach międzynarodowych, agencji reklamowej i jako konsultant, szkoleniowiec i wykładowca. Od 2015 roku prowadzi firmę konsultingową B&L Consulting, specjalizującą się w audytach marketingowych, projektowaniu strategii marketingowych i rozwoju biznesu. Pracuje głównie dla firm produkcyjnych, usług profesjonalnych i od 2022 r. także dla klubów sportowych. Doświadczenie zdobywał wcześniej jako Project Manager w agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A., Warszawa) i wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland, Gliwice).

Posiada certyfikaty m.in. „Certificate in Professional Marketing – Award in Marketing” i „Professional Diploma in Digital Strategy & Planning”. Jest trenerem Startup Academy i HugeTech, mentorem startupów w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, pomysłodawcą e-booka „Lubelskie Startupy 2015” i autorem bloga branżowego (www.jaceklipski.pl).

Prywatnie grywa amatorsko w koszykówkę, jest trenerem najmłodszych dzieciaków w klubie Lublinianka KUL Basketball (licencja trenerska klasy C).

Każda współpraca
zaczyna się od kontaktu

Skontaktuj się z nami