„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” – wywiad z Piotrem Pokornym i Mariuszem Lorencem w „Wieściach Akademickich” UP w Poznaniu

W „Wieściach Akademickich” redagowanych przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu ukazał się obszerny wywiad z Piotrem Pokornym oraz Mariuszem Lorencem – konsultantami IRSW w zakresie zarządzania strategicznego.  Artykuł dot. strategii rozwoju Uniwersytetu i znajdziecie w nim Państwo omówienie wsparcia, jakiego od kilku miesięcy udzielamy uczelni w powyższym zakresie.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu jest jedną z tych uczelni, które chcą aktywnie kształtować swoją przyszłość i rozwijać potencjał. Nie bez powodu zatem mottem przewodnim artykułu jest klasyczna maksyma Petera Druckera mówiącą, że „najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”.

Zapraszamy do lektury!

„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” – wywiad z Piotrem Pokornym i Mariuszem Lorencem w „Wieściach Akademickich” UP w Poznaniu.

Zachęcamy również do przejrzenia całego czasopisma. Naprawdę warto, bo rzadko spotyka się uczelniane czasopisma na tak wysokim poziomie redakcyjnym oraz graficznym. OBEJRZYJ!

Udostępnij:
Powrót do Bazy wiedzy

Potrzebujesz wsparcia doradczego lub szkoleniowego w tym obszarze? Chętnie pomożemy!

Umów się na bezpłatną konsultację