Akademia Liderów Zarządzania Uczelniami (9-19 września 2024 r.)

Dowiedz się więcej

W jaki sposób  przygotować się do wdrożenia rozwiązania IT na uczelni? – materiały do pobrania

IRSW jako partner ogólnopolskiej konferencji Innovation Edu Trends 2024 poprowadził panel dyskusyjny „W jaki sposób  przygotować się do wdrożenia rozwiązania IT na uczelni?”. W panelu wzięli udział eksperci IRSW i zaproszeni goście. W efekcie dyskusji sformułowano zestaw rekomendacji określających optymalne podejście do planowania i realizacji wdrożenia rozwiązania IT. W związku z tym udostępniamy prezentację z panelu, zawierającą wnioski sformułowane z kluczowych perspektyw przez panelistów:

Mariusz Lorenc, Partner Zarządzający Instytut Rozwoju Szkolnictwa Wyższego, Ekspert ds. strategii i kultury organizacyjnej 
Marta Komor, Dyrektor Działu Komunikacji i Obsługi Uniwersytetu SWPS
dr Łukasz Bednarski, Ekspert IRSW ds. zamówień publicznych, KUL/CPK
Ewelina Tomczyk, Generalny Dyrektor Pionu Sprzedaży OPTeam S.A.
Piotr Chrobot, Prezes Zarządu Unit4 Polska

W pakiecie udostępniamy również zbiór dokumentów prawnych przydatnych przy przeprowadzeniu procedury udzielania zamówienia publicznego na zakupy IT. W skład pakietu wchodzą m.in.: rekomendacje Prezesa UZP na systemy informatyczne, schematy trybów negocjacyjnych, opis ustawowych narzędzi tj. wstępne konsultacje rynkowe, wznowienia i opcje oraz wiele innych materiałów przydatnych dla zamawiających, ale i wykonawców z branży IT i szkolnictwa wyższego” a także prezentację przygotowaną przez prelegentów panelu dyskusyjnego.

Aby pobrać pakiet dokumentów należy wypełnić poniższy formularz i zapisać się do Newslettera. Link do dokumentów zostanie wysłany automatycznie na adres mailowy podany w formularzu.

Twoja uczelnia przygotowuje się do wdrożenia rozwiązań IT? Potrzebujesz pomocy w optymalizacji procesów wewnętrznych i przygotowania ich do cyfryzacji? Nasz zespół ekspertów IRSW jest gotowy, aby Ci w tym pomóc. Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną konsultację. Porozmawiamy na temat tego, jak taki projekt mógłby wyglądać w Twojej uczelni.

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymać dokumenty

Udostępnij:
Powrót do Bazy wiedzy

Potrzebujesz wsparcia doradczego lub szkoleniowego w tym obszarze? Chętnie pomożemy!

Umów się na bezpłatną konsultację