Akademia Liderów Zarządzania Uczelniami (1-11 lipca 2024 r.)

Dowiedz się więcej

IRSW partnerem V Konferencji dla liderów zarządzania uczelnią LUMEN 2019

19 listopada 2019 roku w Courtyard by Marriott Airport Hotel w  Warszawie odbędzie się V konferencja przeznaczona dla liderów zajmujących się zarządzaniem uczelnią. Głównym tematem tegorocznego spotkania będzie praktyczny aspekt wdrożenia Ustawy 2.0.

W debacie uczestniczyć będą najważniejsi ludzie nauki i szkolnictwa wyższego. LUMEN 2019 podzielony został na dwie panele tematyczne. Pierwszy z nich to Zarządzanie Strategiczne. Dyskusja obejmie wyzwania związane z zarządzaniem szkolnictwem wyższym z perspektywy międzynarodowej, finansowaniem szkolnictwa wyższego, administracją oraz kulturą organizacyjną uczelni. Zarządzanie Projektowe to z kolei skupienie się na rozwiązaniach informatycznych i organizacyjnych, które mają usprawnić najważniejsze procesy na uczelniach, takie jak raportowanie i analiza danych czy obsługa studenta.

Program konferencji tworzą między innymi dyskusja panelowa Challenges of higher education management – international perspective oraz wykład Problemy finansowania uczelni publicznych w wynikach badań na uczelniach polskich i ukraińskich w 2019 roku.

Program całej konferencji dostępny jest do pobrania: [POBIERZ]

W konferencji aktywny udział wezmą przedstawiciele Instytutu Rozwoju Szkolnictwa Wyższego. Piotr Pokorny, ekspert i dyrektor zarządzający Instytutu będzie moderatorem i uczestnikiem dyskusji panelowej Ustawa 2.0 i co dalej?- nowe wyzwania w zarządzaniu uczelnią. Doktor Adam Szot poprowadzi z kolei wykład Transformacja uczelnianej administracji – budowanie nowoczesnej kultury organizacyjnej.

Podsumowaniem konferencji będzie prezentacja kandydatów oraz nagrodzonych w trzeciej edycji Konkursu Leaders in University Management LUMEN 2019. Po więcej informacji na temat konkursu zapraszamy TUTAJ.

Organizatorem konferencji jest firma PCG Academia, a partnerem merytorycznym Fundacja Rektorów Polskich. Partnerami są firmy Blackboard, Pearson, Bank Ochrony Środowiska, Microsoft, Wolters Kluwer oraz Instytut Rozwoju Szkolnictwa Wyższego.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są pod adresem: www.lumen.edu.pl

Udostępnij:
Powrót do Bazy wiedzy

Potrzebujesz wsparcia doradczego lub szkoleniowego w tym obszarze? Chętnie pomożemy!

Umów się na bezpłatną konsultację